REKLAMA

Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu planowania, kreacji i produkcji wszelkiego rodzaju mediów i materiałów reklamowych.

Kreacja

Dzisiaj, dobra kreacja to doskonała koncepcja, mądry copywriting, innowacyjne podejście i nawiązanie do aktualnych trendów.

ATL - above the line

Są to w głównej mierze działania poświęcone reklamie prasowej, spotom telewizyjnym i radiowym, kampanie outdoorowe (billboardy, citylighty, plakaty) i w obecnej dobie kampanie internetowe na dużą skalę.

BTL - below the line

Kompleksowe podejście do reklamy z zakresu projektowania i produkcji, z pełnym zakresem usług typu copywriting, skład dtp, produkcja. Wszystko „szyte na miarę” dla konkretnych grup docelowych. Obejmuje produkcję wszelkiego rodzaju plakatów, ulotek, teczek reklamowych, papierów firmowych, wizytówek, toreb reklamowych, folderów, katalogów, gadżetów i innych

Online marketing

W dzisiejszych czasach firmowa witryna internetowa to podstawa podstaw. Wspieramy przy kreacji layoutów www, budowaniu serwisów internetowych, sklepów, opracowywanie contentów, opracowywanie kampanii online, aktywne działania w social mediach, optymalizacja stron, pomoc w pozycjonowaniu, google ads.

Skład DTP

Kompleksowa realizacja wydawnicza, opracowanie layoutu, redakcja, korekta, infografiki . Magazyny, czasopisma i publikacje konsumenckie. Często wpierana organizacją sesji zdjęciowych, promocję, sprzedaż powierzchni reklamowej.  Na życzenie ofertę poszerzamy o sesje zdjęciowe i działania promocyjne magazynów i publikacji. Produkujemy, drukujemy i dystrybuujemy.

Branding

Branding to nic innego jak tworzenie wizerunku marki. Kompleksowo obejmuję wymyślenie nazwy (naming), opracowanie znaku graficznego (logo) wraz  z pełną identyfikacją wizualną, claim, opracowanie kreacji , key visual, layout www. Opcjonalnie to także obmyślenie strategii działań reklamowych.

Rebranding

To działania oparte na brandingu ale poprzedzone badaniami i ocenami obecnej marki, jej wizerunku, mocnych i słabych stron, doboru odpowiednich działań naprawczych, ulepszających i pozycjonujących markę w nowych realiach.

Strategia

Niemal w każdym działaniu reklamowych brany jest pod uwagę element strategii reklamowej opracowanej dla nowego lub tez już funkcjonującego brandu. Musi ona być spójna dla wszystkich działań i kreacji, poprzedzona analizą konkurencji i zawierać cele i motywy działań reklamowych.

Logotypy

Bez dobrego logotypu, ciężko jest zbudować wizerunek firmy, który jest zapamiętywany i dobrze kojarzony. Logotyp to znak graficzny opracowany na potrzeby firmy, brandu, marki, instytucji czy tez usługi.

Identyfikacja wizualna

Opracowujemy kompleksową identyfikacje wizualną dla firm i marek. Od logotypów poprzez spójną ze strategią i założeniami, kompletną identyfikacje obejmującą wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki ofertowe, ścianki wystawiennicze, rollupy, torby, gadżety, oklejone samochody, szyldy, tablice, systemy informacyjne i identyfikacyjne.

Więcej info:

Przykładowe prace

Go Top
X